Время работы:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товаров

Сейфи для зброї у Львові

Наши новинки

Купити збройовий сейф у Львові

Ви зіткнулися з проблемою при купівлі збройового сейфа? Не зневіряйтеся! Інтернет-магазин Гансейф допоможе вам визначитися з вибором. Тільки у нас ви зможете придбати універсальний збройовий сейф, в якому ваше майно буде в повному збереженні. Ми допоможемо вам підібрати відповідну модель за прийнятну ціну. Чому саме Гансейф? Тому що ми працюємо без посередників і перекупників!

Види збройових сейфів у Львові

Усі моделі наших сейфів можна розділити на чотири категорії:

Варто відмітити, що при будові сейфів ми застосовуємо тільки новітні технології, щоб створювати якомога більше моделей. Завдяки цьому кожен покупець йде від нас з посмішкою, а для нас це ще один крок назустріч досправжнього успіху!

Замки на сейфах сувальдного типу. У кожному є такзваний трейзер(для боєприпасів), ложемент(длявогнепальної зброї), а також декілька поличок. Важливо, що в днищі і задній стінці знаходяться отвори, якіпризначені для кріпильних болтів.

Ціна збройових сейфів

Низьку вартість збройових сейфів ми пояснюємо тим, що наша компанія працює без посередників. Ми оптимізували маркетингові і виробничі чинники, що впливають на цінову політику. Наші клієнти завжди йдуть з посмішкою, тому що знаходять саме те, що шукали. Тому вони до нас неодноразово повертаються і рекомендують нас своїм друзям, колегам і родичам.

Перш ніж купити збройовий сейф у Львові, обов’язково звертайте увагу на критерії, які впливають на ціну сейфів:

  • розміри сейфа;
  • тип замку;
  • товщина металу;
  • вид фарбування;
  • якість внутрішньої оббивки;
  • кількість полиць.

Нами створені декілька моделей, які розроблені по новітніх технологіях.

Існує декілька типів: збройові шафи, збройові сейфи з сувальдным замком, збройові сейфи з електронно-ключовим замком, а також збройові сейфи індивідуального виробництва.

Сейфи для зброї у Львові під замовлення

Якщо жоден збройовий сейф у магазині вам не підійшов, не засмучуйтеся! Завдяки нашому досвіду і кваліфікованим фахівцям, ми можемо розробити саме ту модель, яка відродилася у вашій фантазії. Всього затиждень ми зможемо здійснити вашу мрію! Якщо вас зацікавила наша пропозиція те варто відмітити, що за індивідуальне замовлення наш магазин бере передоплату — 50% вартості.

Доставка збройових сейфів у Львів

 

Тільки у нашому інтернет-магазині Гансейф найшвидша, зручніша, вигідніша і недорожча доставка. Ви зможете заощадити не лише свої гроші, але і час. Впродовж 1-2 дня всього за 70 грн ви отримаєте сейф для зброї у будь-якому відділенні «Нової пошти».

З усіма умовами доставки ви зможете ознайомитися, перейшовши по посиланню Доставка і оплата.

З нетерпінням чекаємо ваших замовлень!