Время работы:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товаров

Збройні сейфи в Рівному

Наши новинки

Купити збройовий сейф в Рівному

Ви стали володарем зброї? Або ви є завзятим мисливцем чи спортсменом? Тоді вам необхідно купити збройовий сейф в Рівному. Зробити це ви зможете у нас в інтернет-магазині Гансейф. Чому у нас? Бо тільки у нас найвигідніші умови — швидка і зручна доставка, найнижчі ціни і можливість замовити індивідуальну модель.

Види збройових сейфів в Рівному

Завдяки досвіду наші сейфи настільки зручні, що в них ви зможете зберігати будь-які види зброї. Так, ми розділили нашу продукцію на такі категорії.

 

Наші сейфи можна розбити на кілька категорій:

Варто відзначити, що при побудові сейфів ми застосовуємо тільки новітні технології, щоб створювати якомога більше моделей. Завдяки цьому кожен покупець йде від нас з посмішкою, а для нас це ще один крок назустріч до справжнього успіху!

Ціна збройових сейфів в Рівному

Роблячи серйозну покупку і вкладаючи в неї гроші, кожен з нас хоче отримати якісну продукцію. Так само відбувається і з збройовими сейфами — кожен наш клієнт буде задоволений покупкою, так як у нас в інтернет-магазині Гансейф якість завжди відповідає ціні!

Низька ціна на продукцію пояснюється тим, що ми працюємо без посередників. Але перш ніж купити збройовий сейф звертайте увагу на: тип фарбування, вид замку, розміри, наявність і кількість полиць, товщину металу, з якого виготовлена ​​продукція, наявність оббивки всередині.

Електронно-кодові замки в наших збройових сейфах отримують живлення від батарейок, які розміщуються всередині. Зрозуміти про те, що їх пора замінити вам допоможе індикатор, який знаходиться на передній панелі, він вам про це просигналізує. Буває, що користувач забуває вчасно провести заміну. Але і це ми передбачили, зробити це ви зможете ключем аварійного відкриття. І навіть при розряді батарейках, електронно-кодовий замок на сейфі продовжуватиме виконувати свою функцію, надійно захищаючи вашу зброю від сторонніх.

Сучасна, зручна та надійна система зберігання вашої вогнепальної зброї — це збройовий сейф з електронним кодовим замком. Ціна його буде трохи вище, ніж за сейф з ключовим замком сувальдного типу. Але повірте, що ви ніде не знайдете сейф для зброї з електронним кодовим замком такої якості за таку ціну.

Збройові сейфи в Рівному під замовлення

У нас ви можете купити сейф для зброї під замовлення. Наша компанія виготовляє збройові сейфи по індивідуальним вимогам наших покупців. Це зручна функція, яка дозволяє вам швидко та зручно придбати такий сейф, який повністю вас влаштує. Для цього вам необхідно внести передоплату у розмірі 50% від кінцевої вартості товару.

Доставка збройових сейфів в Рівному

Протягом 1-2 дні всього за 70 грн. ви зможете отримати сейф для зброї в будь-якому відділенні «Нової пошти».

З усіма умовами доставки ви зможете ознайомитися, перейшовши за посиланням Доставка и оплата.

Ми чекаємо ваших замовлень!

(096) 007-80-59