Время работы:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товаров

Збройові сейфи в Тернополі

Наши новинки

Купити збройовий сейф в Тернополі

Якщо вам презентували чергову ексклюзивну зброю, як запеклому колекціонерові або мисливцеві, а вам просто ніде його зберігати, вам пощастило, що ви зайшли до нас на сайт. Тому що захист і надійність вашого майна гарантувати можемо тільки ми. Наш інтернет-магазин Гансейф відомий не тільки в Тернополі і області, а й в усій Україні. За багато років роботи на ринку збройових сейфів ми заробили авторитет і повагу. Ми з кожним днем великими кроками йдемо назустріч до успіху, тому що нам важлива думка клієнтів. Жоден покупець не пішов від нас не задоволеним. Бо тільки у нас можна купити якісні збройові сейфи.

Види збройових сейфів

У виробництві збройових шаф використовується метал товщиною від 1,5 мм стінки і 2 мм двері, збройових сейфів — від 2 мм і 3 мм відповідно. Всі сейфи забезпечені замком сувальдного типу. Трейзер замикається на окремий замок. В сейфах з електронно-ключовим замком використовується комбінація електронного та ключового замків. Тобто крім ключа до сейфу вам ще необхідно знати і код доступу. Це збільшує надійність сейфа.

Наші сейфи можна розбити на кілька категорій:

Ціна на збройові сейфи в Тернополі

Якщо ви з тих, хто любить економити і при цьому купувати висококласну продукцію, то збройові сейфи з категорії «недорогі шафи для зброї» знахідка для вас! Тим більше якщо ви плануєте зберігати зброю в своєму будинку або квартирі. Це легка, зручна в транспортуванні, демократична за ціною система зберігання.

Даний вид шафи забезпечує доступ до зброї тільки його власнику, він може бути прикріпленим до підлоги або стіни приміщення, має окремий відсік для зберігання боєприпасів, забезпечений дверима і закривається на ключ.

Корпус збройової шафи даної серії виконано з холодно-катанной сталі 1,5 мм, а дверна пластина товщиною 2 мм. Конструкція даних шаф для зброї посилена квадратною профільною трубою по периметру. Це з одного боку додає жорсткості, з іншого — робить двері шафи втопленою.

Двері сейфа оснащена замком компанії «ПроСам» (Росія). У ньому металеві циліндри ригелів мають діаметр 10 мм і горизонтально відкриваються на 22 мм.

Збройові сейфи під замовлення

Якщо вам необхідно вбудувати сейф в абсолютно різні місця будинку — ми з задоволенням обговоримо з вами індивідуальну модель, яку ми виконаємо спеціально для вас. Даний сейф буде настільки унікальним, що повністю відповідатиме вашим запитам. Для цього вам потрібно звернутися до нашого менеджера, який прорахує вам суму, внести передоплату у розмірі 50% і протягом тижня ми виготовимо збройовий сейф для вас.

Доставка збройовий сейфів в Тернопіль

Доставка збройових сейфів обійдеться вам за символічну ціну — всього 70 грн. Товар ви зможете отримати вже через 1-2 дні у відділенні «Нової Пошти». Про всі умови оплати можете ознайомитися, перейшовши за посиланням Доставка и оплата.

Ми чекаємо ваших замовлень!

(096) 007-80-59