Время работы:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товаров

Збройові сейфи в Ужгороді

Наши новинки

Купити збройовий сейф в Ужгороді

Багато мисливців, власники зброї або просто колекціонери не знають, де купити збройовий сейф в Ужгороді. Адже звичайні сейфи, які вироблені не по нормам МВС, для таких цілей не підходять. Для збереження такого майна буде потрібно спеціальний окремий збройовий сейф, в якому можна і навіть потрібно зберігати тільки зброю і нічого окрім неї. Інтернет-магазин Гансейф допоможе вам придбати необхідну модель. Ми надаємо широкий вибір, низькі ціни і зручну доставку. Також наша компанія займається виробництвом сейфів для зброї в Ужгороді. У нас є як бюджетні сейфи, так і сейфи середнього і високого цінового рівня.

Види збройових сейфів

Наші сейфи можна розбити на кілька категорій:

Всі представлені категорії діляться на бюджетні — збройові шафи, сейфи середньої цінової категорії — збройові сейфи, індивідуального виробництва — сейфи під замовлення і сейфи з електронно-ключовим замком.

Ціна на збройові сейфи в Ужгороді

Прямо або побічно на ціноутворення впливають кілька різних факторів. Перше — ми є компанією виробником. А це гарантує те, що ми працюємо без посередників.

Також при покупці звертайте увагу на такі критерії:

  • Тип фарбування
  • Габаритні розміри сейфа
  • Тип встановленого замка
  • Наявність внутрішньої оббивки сейфа
  • Кількість полиць і трейзерів в сейфі
  • Товщина металу стінок і двері збройового сейфа

Варто відзначити, що на усі збройові сейфи та шафи встановлюється 2 замка. Хоча за бажанням клієнта, можемо поставити і більше. Вся установка повністю відповідає нормам МВС по зберіганню вогнепальної зброї.

Замок встановлюється на основні двері і на трейзер. Замки на основні двері йдуть декількох типів: ключовий (підвищеної надійності), електронний та їх комбінація.
Трейзер стає незамінним, оскільки використовується для зберігання цінних речей і патронів. Для упору стовбурів мисливських рушниць служить ложемент. Він захищає сейф і зброю від подряпин, а також підвищує зручність зберігання вашого майна.

Збройові сейфи в Ужгороді під замовлення

Те, що ми розробили великий модельний ряд збройових сейфів різних конструкцій, зовсім не означає, що до нас не звертаються клієнти, які хочуть, щоб ми виконали замовлення спеціально для них, з урахуванням усіх необхідних конструктивних особливостей. Саме для таких покупців у нас існує послуга розробки збройових сейфів під замовлення. Наші фахівці враховують усі ваші побажання і створюють настільки унікальний сейф, що він підійде тільки вам. При індивідуальному замовленні ми беремо 50% передоплати.

Доставка збройових сейфів в Ужгород

Завдяки лояльним умовам нашого перевізника «Нової Пошти», з яким ми співпрацюємо вже багато років, ми даруємо нашим клієнтам можливість заощадити не тільки на часі, але і на грошах. Всього за 1-2 дня ви зможете отримати свій товар, заплативши за доставку 70 грн. більш детально про доставку ви зможете ознайомитися на сторінці Доставка и оплата.

Чекаємо ваших замовлень!