Время работы:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товаров

Збройовий сейф у Києві

Наши новинки


Ні для кого не секрет, що купуючи сейф, ви в першу чергу робите вклад в свій спокій. А, як відомо, на ньому економити не варто. Але дуже важливо, щоб і ціна відповідала якості.

У нас в магазині низька ціна на продукцію пояснюється тим, що ми працюємо без посередників. Перш ніж купити збройовий сейф звертайте увагу на:

  • Тип фарбування
  • Вид замку
  • Розміри
  • Наявність і кількість полиць
  • Товщину металу, з якого виготовлена ​​продукція
  • Наявність оббивки всередині

Якщо ви з тих, хто любить економити, то вам бажано придивитися до нової моделі ШОЛ — шафа збройова легка. Від старших моделей вона відрізняється товщиною стінок, для розробки яких використовується метал від 1 мм для стін і 1,5 мм для дверей. Сейфи з товщиною стін та двері від 2 мм і 3 мм відповідно відносяться до продукції середньої цінової категорії.

Збройові сейфи під замовлення

Якщо жоден збройовий сейф в магазині вам не підійшов, не турбуйтеся! Завдяки нашому досвіду і кваліфікованим фахівцям, ми можемо розробити саме ту модель, яка народилася в вашій фантазії. Всього за тиждень ми зможемо здійснити вашу мрію! Якщо вас зацікавила наша пропозиція то за індивідуальне замовлення наш магазин бере передплату — 50% від вартості замовлення.

Доставка сейфів у Київі

Тільки в інтернет-магазині Гансейф найшвидша і недорога доставка. Ви зможете заощадити не тільки гроші, а й час. Протягом 1-2 дні всього за 70 грн. ви зможете отримати сейф для зброї в будь-якому відділенні «Нової Пошти».

З усіма умовами доставки ви зможете ознайомитися, перейшовши за посиланням Доставка и оплата.

З нетерпінням чекаємо ваших замовлень!

(096) 007-80-59